Jdi na obsah Jdi na menu
 


EWA FARNÁ-Pár článků z novin

14. 2. 2007
Pár článků z novin....
Ewa Farná a Škola....
Objev roku zpěvačka Ewa Farna (13) přiznává, že má problémy ve škole. Kvůli velké popularitě, kvůli které musela školu odsunout na druhou kolej, se prý ve škole velmi zhoršila. Propadne?

„V poslední době moc do školy nechodím. Kamarádi mi látku vždycky opíšou a o to je to lehčí. Ale prověrky musím psát sama, a tak nemám šanci opisovat, použít tahák nebo nějakou tajnou nápovědu, jako když píšeme všichni najednou,” přiznává zpěvačka Ewa Farna, která se prý poslední dobou ve škole hodně zhoršila.

„Ano, zhoršila jsem se. Měli jsme třeba prověrku, já o ničem nevěděla, a tak jsem dostala trojku,” pokračuje Ewa Farna, které na vysvědčení hrozí poprvé trojky. Kromě školy chodí Ewa ještě na angličtinu, zpěv, hru na klavír nebo do dramatického kroužku. Navíc ještě závodně lyžuje a dokonce se letos chystá na několik závodů.

Ewa by si v budoucnu ráda zahrála v nějakém filmu, ale má jednu podmínku. Nesmí obsahovat erotické scény.
„Do toho bych samozřejmě nešla. Ani do šílených milostných scén, jako jsou ve Snowboarďácích, ty bych hrála asi těžko. Ale kdyby to byla normální role, tak se bránit nebudu,” dodává Ewa Farna. (ss)

........................................................................................

Rovnátka, národnost,....

„Kvůli rovnátkům mám trochu problémy s výslovností a je to trochu cítit i v písničkách,” přiznává nová pěvecká hvězda Ewa Farna, která nosí rovnátka již zhruba tři měsíce.

„Ale doufám, že si na ně brzy zvyknu, protože je budu mít tak ještě dva roky. Dneska je to už normální, takže kvůli tomu žádné komplexy nemám. Jen doufám, že se moje výslovnost brzy zlepší,” dodává Ewa, která se ještě donedávna styděla mluvit česky.

„Jsem Češka s polskou národností. Chodím do polské školy, kde máme ale i pětkrát týdně češtinu,” pokračuje Farna, na které se jen těžko pozná, že čeština není jejím rodným jazykem.

Pěvecká kariéra mladé nadějné zpěvačky Ewy začala v deseti letech, kdy se přihlásila do dětského sboru. Později začala jezdit na soutěže do sousedního Polska, kam ji vždy přihlásila učitelka.

Zlom v její kariéře nastal ale až před rokem, kdy si Ewy všiml hudební skladatel Lešek Wronka, který byl tehdy porotcem na jedné polské pěvecké soutěži. Nabídl Ewě spolupráci, sestavil repertoár a zanedlouho přišla na řadu i její současná deska. (ss)

....................................................................................................
SuperStar a Ewa ....

Během vystupování na silvestrovském Mejdanu roku z Václaváku pařila v zákulisí zpěvačka Ewa Farna (13) se soutěžícími ze SuperStar.

Přestože SuperStáři vystupovali až v druhé polovině přenosu
Mejdanu z Václaváku, byli už dávno předtím shromáždění v divadelní kavárně, kde se všichni bavili společně u stolu.

Mezi nimi nechyběla populární zpěvačka a Objev roku 2006 Ewa Farna.
Ewa si to poté, co vystoupila na pódiu s hitem Měls mě vůbec rád,
zamířila opět za svými novými kamarády a společně pak probírali svá pěvecká vystoupení.

Občerstvit se přišli i členové kapely Maxim Turbulenc, kteří se
pochlubili novým členem, vysokánským Ajfelem. (yas)

.................................................................................................
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jezis

(nikdo, 12. 2. 2009 19:06)

jezis maria bylo by to skvělí kdyby toho nebylo tolik, jeste ze jsem si s toho nic nečetl(a). nazdar

ewinka

(nikola, 16. 12. 2007 18:20)

ahoj ewo jsi moc dobrá zpěvačka